حوله حمامی ساده در بازار بزرگ تهران به حراج گذاشته شد!

مراقبت از حوله حمام – خشک کردن و اتو کردن
حوله حمامی ساده نه تنها درک نحوه شستن حوله های حمام، بلکه دانستن نحوه صحیح خشک کردن و اتو کردن آنها نیز مهم است. صرف نظر از نوع و نوع پارچه، توصیه می شود آن را در هوای آزاد خشک کنید و محصول را به آرامی صاف کنید.

این به طور قابل توجهی روند را سرعت می بخشد و منسوجات را با طراوت پر می کند، به شرطی که هوای خوب و گرم و بدون رطوبت بالا باشد.

مهم است که از نور مستقیم و سوزان خورشید پرهیز کنید، زیرا پارچه های رنگی محو می شوند و سفیدها زرد و خاکستری می شوند.

حتی در زیر نور خورشید، محصولات پنبه ای ممکن است کوچک شوند یا تغییر شکل دهند.

در مورد اتو کردن، حوله های نخی که بیش از بقیه چروک می شوند، به آن نیاز دارند. برای این کار بهتر است از اتو بخار یا رطوبت ساز استفاده کنید.

اما بامبوها بخار را دوست ندارند – از آن می توانند محو شوند، نرمی و درخشندگی خود را از دست بدهند. اتوکشی تری توصیه نمی شود، اما در صورت نیاز به سرویس بهداشتی (نوزاد یا پوست حساس) باید اتو را تا 150 درجه گرم کرد و از مرطوب کننده بخار استفاده کرد.

حوله های حمام مخملی در دمای متوسط ​​اتو می شوند.

برای اینکه حوله حمام چندین سال به شما خدمت کند، قوانین توصیه شده برای مراقبت و شستشو را که در این مقاله تجویز شده است، رعایت کنید.

اطلاعاتحوله حمام و صورت
فروشگاه Alltex خرید حوله تکه با تحویل در مینسک و تمام بلاروس را پیشنهاد می دهد! کاتالوگ ما شامل مجموعه گسترده ای از منسوجات با کیفیت از تولید کنندگان معروف مانند Cotton Dreams، Karna، Arya، Maison Dor، Pipilla، Soft Cotton است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.